- 01.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 02.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 03.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovač AT-15C - garance náhradních dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-15C - garance náhradních dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice

Skartovač AT-15C - garance náhradních dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Hledáte ideální skartovač pro vaši kancelář? Nabízíme elegantní skartovací stroj AT-15C pro střední kanceláře!
Řez o rozměru 2 × 10 mm zajistí bezpečné zpracování dokumentů stupněm P-4 dle GDPR. Dle NBÚ jde o stupeň utajení V vyhrazené
Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start / stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného koše.
Skartovač vyskartuje najednou až 9 listů papíru 80 g/m2 a příležitostně i sešívací a kancelářské sponky. Pro skartaci kreditních karet a CD/DVD má samostatný vstup.
Stroj má velice tichý chod, méně než 55 dB. Uslyšíte maximálně jen skartovaný papír
Odpadní nádoba má objem 22 l s průhledným okénkem pro kontrolu naplnění. V případě přeplnění vás skartovač upozorní signalizací.
Díky pojezdovým kolečkům stroj snadno přesunete tam, kde je právě potřeba.
| Výrobce: | Kvalitní Čína |
| Kód: | AT15C EAN 6943471908380 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 0 ks |
Skartovač AT-15C - garance náhradních dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Velmi prodávaný a tichý skartovač AT-15c na 100 listů denně
AT-15C
spolehlivá skartovačka skartuje drátky ze sešívačky, karty, CD
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NNI 1 Vyhrazené |
| Velikost řezu: | 4x50 mm |
| Kapacita řezu : | 10 listů |
| Vstupní otvor: | 230 mm |
| Kapacita odpadu: | 22 litrů |
| Příkon motoru: | 250 W |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Hlučnost stroje: | méně než 51 db |
| Rychlost skartace cm/s: | 4 |
| Rozměry: | 365 x 265 x 555 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
