Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovač AT-60S řez 4mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Úvod
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-60S řez 4mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-60S řez 4mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice

Skartovač AT-60S řez 4mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- Kvalitní skartovací stroj ergonomického designu, vhodný pro skartaci dokumentů o šířce 230 mm.
- Skartovač je vybaven bezpečnostní funkcí Safe Touch, která zastaví stroj při dotyku vstupní štěrbiny rukou.
- Dotykový panel pro snadné ovládání.
- Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného koše.
- Stroj je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci.
- Příležitostně lze skartovat sešívací a kancelářské sponky.
- Samostatný vstup na kreditní karty nebo CD.
- Tichý chod stroje-55 dB.
- Lehce vyprázdnitelná odpadní nádoba o objemu 35 l.
- Stupeň utajení dle vyhlášky č. 528/2005 - V - vyhrazené.
- Součástí stroje jsou pojezdová kolečka.
| Výrobce: | Kvalitní Čína |
| Kód: | AT60S EAN 6943471903996 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 2 ks |
8 308,- Kč bez DPH
10 052,68 Kč s DPH
Do košíku
Skartovač AT-60S řez 4mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Velmi prodávaný a tichý skartovač AT-60S pro 250 listů denně
AT-60S
spolehlivá skartovačka která skartuje i karty, CD a DVD
| Typ řezu: | proužek |
| Stupeň utajení: | NBÚ1 Vyhrazené |
| Velikost řezu: | 4 mm |
| Kapacita řezu : | 28 listů |
| Vstupní otvor: | 230 mm |
| Kapacita odpadu: | 35 litrů |
| Příkon motoru: | 430 W |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Rychlost skartace cm/s: | 5 |
| Rozměry: | 440 x 290 x 730 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
