- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovací stroj AT-18 SMC 1x2mm (NNI-4) garance servisu a náhr. dílů!

Skartovací stroj AT-18 SMC 1x2mm (NNI-4) garance servisu a náhr. dílů!
Kvalitní skartovací stroj ergonomického designu, ke skartaci dokumentů o šíři 230 mm.
Stupeň utajení NNI4
Snadné ovládání je zajištěno dotykovým panelem.
Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného koše.
Je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci.
Skartovuje CD, platební karty či sešívací a kancelářské sponky.
Samostatný vstup na kreditní karty nebo CD a lehce vyprázdnitelná odpadní nádoba.
Invertní motor

Skartovací stroj AT-18 SMC je osazen novým invertním motorem, který má několik předností:
Tichý chod – hluk motoru spadá pod 51 dB a při skartaci je slyšitelné pouze drcení papíru.
Stabilní výkon – oproti předchozí generaci DC motorů nedochází k opotřebení magnetů a cívky a výkon se tedy nesnižuje ani po několika letech.
| Výrobce: | Čína |
| Kód: | AT18 EAN 6943471906010 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 5 ks |
Skartovací stroj AT-18 SMC 1x2mm (NNI-4) garance servisu a náhr. dílů!
Velmi prodávaný a tichý skartovač AT-18SMC pro cca 200 listů denně
AT-18 SMC stupeň utajení: NNI 4
spolehlivá skartovačka skartuje karty, CD a DVD
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NNI4 Přísně tajné |
| Velikost řezu: | 1x2 mm |
| Kapacita řezu : | 4-5 listů |
| Vstupní otvor: | 230 mm |
| Kapacita odpadu: | 22 litrů |
| Příkon motoru: | 500 W |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
| Skartace DISKETY: | ne |
| Napájení: | 220 V |
