Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovací stroj AT-350AF s automatickým podavačem

Skartovací stroj AT-350AF s automatickým podavačem
Automatický skartovač papíru je jednoduchá a pohodlná metoda, jak znehodnotit dokumenty na pracovišti.
Stroj umožňuje postupné skartování až 350 listů na jedno vložení do podavače řezem 2x12 mm.
Skartovač postupně zpracuje celý objem bez nutnosti dohledu.
Možná je i přímá (ruční) skartace až 11 listů 70g/m2 neo 9 listů 80g/m2.
Designově velmi vyvedený stroj na kolečkách bude vhodným pomocníkem každé kanceláře.
Automatický start a stop hlídaný foto buňkou, LED display, pohotovostní režim proti přetížení stroje.
Vyjímatelná nádoba na odpad pro bezproblémové vyprazdňování, optická kontrola plného koše přes průzor.
Dalším bezpečnostním prvkem je uzamykatelná schránka zásobníku na PIN kód.
| Výrobce: | Čína |
| Kód: | AT350C EAN 8595686207093 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 5 ks |
16 990,- Kč bez DPH
20 557,90 Kč s DPH
Do košíku
Skartovací stroj AT-350AF s automatickým podavačem
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ2 Důvěrné |
| Velikost řezu: | 2x12 mm |
| Kapacita řezu : | 300/8-9 80gr. listů |
| Vstupní otvor: | 240 mm |
| Kapacita odpadu: | 53 litrů |
| Příkon motoru: | 400 W |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Hlučnost stroje: | 55 db |
| Rozměry: | 400 x 500 x 760 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
