Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovací stroj AT-66MC - garance dílů, vlastní servis!

Skartovací stroj AT-66MC - garance dílů, vlastní servis!
Skartovací stroj pro střední kanceláře.
Skartaci dokumentů o šířce 240 mm.
Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného koše.
Příležitostně lze skartovat sešívací sponky, kreditní karty a CD.
Velmi tichý chod stroje.
Odpadní nádoba s průhledným okénkem.
Stroj je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci.
Separovaný odpad.
Samostatný vstup na CD a kreditní karty.
| Výrobce: | Čína |
| Kód: | AT-66MC EAN 8594064864156 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 5 ks |
6 390,- Kč bez DPH
7 731,90 Kč s DPH
Do košíku
Skartovací stroj AT-66MC - garance dílů, vlastní servis!
Velmi prodávaný a tichý skartovač AT-66MC pro 250 listů denně
AT-66MC
spolehlivá skartovačka, která skartuje karty, CD a DVD
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ3 Tajné |
| Velikost řezu: | 2x10 mm |
| Kapacita řezu : | 12 listů |
| Vstupní otvor: | 240 mm |
| Kapacita odpadu: | 30 litrů |
| Příkon motoru: | 530 W |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Hlučnost stroje: | 55 db |
| Rychlost skartace cm/s: | 5 |
| Rozměry: | 667 x 404 x 350 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
