Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovací stroj AT Slimline S (P4) - garance dílů, vlastní servis!

Skartovací stroj AT Slimline S (P4) - garance dílů, vlastní servis!
Stroj je úzký pro max. úsporu prostoru!
Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem a tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí.
- LED kontrolky s indikací zapnutí, zaseknutí papíru, plného nebo vysunutého koše a přehřátí
- Výsuvná odpadní nádoba o objemu 22 l s průhledem pro optickou kontrolu plného koše
- Občas lze skartovat sešívací a kancelářské sponky
- Samostatný vstup na kreditní karty nebo CD a samostaný koš
- Stupeň utajení dle vyhlášky č. 528/2005 - D - důvěrné (P4)
- Vhodný pro skartaci dokumentů o šíři 230 mm
- Součástí stroje jsou pojezdová kolečka
- Tichý chod stroje pod 56 dB
- Rozměry, mm ( v x š x h ) - 516 x 250 x 381
| Výrobce: | Čína |
| Kód: | ATSLS44 EAN 6943471906928 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 2 ks |
3 612,- Kč bez DPH
4 370,52 Kč s DPH
Do košíku
Skartovací stroj AT Slimline S (P4) - garance dílů, vlastní servis!
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ2 Důvěrné |
| Velikost řezu: | 4x15 mm |
| Kapacita řezu : | 9 listů |
| Vstupní otvor: | 230 mm |
| Kapacita odpadu: | 22 litrů |
| Příkon motoru: | 190 W |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Hlučnost stroje: | 56 db |
| Rychlost skartace cm/s: | 4 |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Skartace DISKETY: | ne |
| Napájení: | 230 V |
