Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovačka IDEAL 4003 4x40 mm + autorizovaný servis a garance dílů

Skartovačka IDEAL 4003 4x40 mm + autorizovaný servis a garance dílů
info o produktu
5 let záruka na stroj! - Termín dodání dle výrobce. Model s olejnicí na objednávku.
- VYSOKOKAPACITNÍ KANCELÁŘSKÝ SKARTOVACÍ STROJ S 200 LITROVÝM KOŠEM
- ”SPS“- (Safety Protection System) obsahující: elektronickou kontrolu, transparentní bezpečnostní klip ve vstupním otvoru jako samostatný bezpečnostní prvek;
- automatický zpětný chod a zastavení nožů při záseku papíru; automatické zastavení skartování při přeplněném odpadním koši;
- elektronická kontrola otevřených dveří pomocí elektromagnetického spínače; dvojitá motorová;
- EASY_SWITCH“ – inteligentní kontrolní prvek indikující pracovní stav skartovacího stroje s varovnými barevně podsvícenými symboly
- světelná závora pro automatický start a stop
- dostatečný 400 mm široký vstup
- vysoce kvalitní řezané soukolí vyrobené ze speciální tvrzené oceli odolávající kancelářským sponkám
- doživotní garance na řezné soukolí
- tichý a silný jendofázový 1300 Watový motor pro nepřetržitou práci
- bezprašně uložená robustní převodovka
- vysoce kvalitně zpracovaná dřevěná skřínka, na pojezdových kolečkách
- plastový vak nasazený na výsuvném machismu pro jednodušší výměnu plného koše
- 165 litrová pevná plastová vana na odpad
- odkládací polička jako příplatkové příslušenství
- řeže sponky, CD a platební karty
- Recyklační poplatek 120 Kč bez daně
- Funkce „Zero Energy Consumption“ u těchto modelů znamená, že se stroje po 15 minutách zcela automaticky vypnou, a tím nulová spotřeba energie.
Stroj s automatickou olejnicí (na objednávku) + 2.800 Kč bez daně
| Výrobce: | Německo |
| Kód: | 4003440 EAN 4019365000019 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 1 ks |
44 980,- Kč bez DPH
54 425,80 Kč s DPH
Do košíku
Skartovačka IDEAL 4003 4x40 mm + autorizovaný servis a garance dílů
Krug + Priester GmbH & Co. KG
Simon-Schweitzer-Straße 34
72336 Balingen (Germany)
Telefon +49 (0) 7433-269-0
Fax +49 (0) 7433-269-200
center@ideal.de
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ1 Vyhrazené |
| Velikost řezu: | 4x40 mm |
| Kapacita řezu : | 28-30 listů |
| Vstupní otvor: | 400 mm |
| Kapacita odpadu: | 165 litrů |
| Příkon motoru: | 1300 W |
| Hmotnost: | 80 kg |
| Rozměry: | 945x640x550 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Skartace DISKETY: | ne |
| Napájení: | 230 V |
