Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Stohová řezačka KW Trio 3971

Stohová řezačka KW Trio 3971
- Výkonná stohová řezačka s délkou řezu 475 mm.
- S vřetenovým zadním dorazem a upínáním stohu.
- Stojan je součástí řezačky.
- Minimální řez 25 mm.
- Zvládne řezat až 880 listů 70gr. papíru.
| Kód: | KWTRIO3971 EAN 4714218190502 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 1 ks |
34 700,- Kč bez DPH
41 987,- Kč s DPH
Do košíku
Stohová řezačka KW Trio 3971
Kvalitní stohová řezačka KW TRIO 3971 do formátu A3
Německá řezačka papíru KW trio 3971 řeže až 880 listů 70gr. papíru najednou!
| Délka řezu: | 475 mm |
| Počet listů k řezu: | 880 listů |
| Přítlak: | ruční |
| Rozměr pracovní desky: | 320x450 mm |
| Rozměr celého stroje: | 770x800 mm |
| Hmotnost: | 107 kg |
