Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Vazač kroužkový DSB CB 122 pro plastové hřbety

Vazač kroužkový DSB CB 122 pro plastové hřbety
- Stroj pro vázání dokumentů do plastových kroužků.
- Samostatná páka pro otvírání plastových kroužků, obouručná pro děrování dokumentů.
- Komfort obsluhy předurčuje tento stroj do kanceláří pro vytváření profesionálních dokumentů.
- Najednou prosekává 12 listů 80-ti gramového papíru, sváže max. 500 listů.
- Má nastavitelný postranní doraz a hloubku prosekávání, odpadní zásuvku a měrku hřbetu.
| Kód: | DSBCB122 EAN 4715388202101 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 1 ks |
2 390,- Kč bez DPH
2 891,90 Kč s DPH
Do košíku
Vazač kroužkový DSB CB 122 pro plastové hřbety
Kroužkový vazač DSB CB 122 pro plastové hřbety prosekne až 12 listů najednou
Vazač DSB CB122 ma kapacitu vázání až 500 listů
| Pracovní šířka: | 300 mm |
| Kapacita listů: | 12 papír 80gr. |
| Kapacita svazku: | 500 papír 80gr. |
| Formát: | A4 |
| Nastavení hloubky dorazu: | ano |
| Rozměry: | 410x270x240 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
