Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovač AT-66C řez 4x25 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Úvod
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-66C řez 4x25 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-66C řez 4x25 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice

Skartovač AT-66C řez 4x25 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Skartovací stroj atraktivního designu pro střední kanceláře.
Vhodný pro skartaci dokumentů o šířce 240 mm.
Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného koše.
Příležitostně lze skartovat sešívací sponky, kreditní karty a CD.
Velmi tichý chod stroje.
Odpadní nádoba s průhledným okénkem.
Stroj je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci.
Separovaný odpad.
Samostatný vstup na CD a kreditní karty.
| Výrobce: | Kvalitní Čína |
| Kód: | AT66C EAN 8594064864149 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 3 ks |
6 250,- Kč bez DPH
7 562,50 Kč s DPH
Do košíku
Skartovač AT-66C řez 4x25 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Velmi prodávaný a tichý skartovač AT-66C pro 250 listů denně
AT-66C
spolehlivá skartovačka skartuje karty, CD a DVD
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ2 Důvěrné |
| Velikost řezu: | 4x25 mm |
| Kapacita řezu : | 20 listů |
| Vstupní otvor: | 240 mm |
| Kapacita odpadu: | 30 litrů |
| Příkon motoru: | 530 W |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Hlučnost stroje: | 55 db |
| Rychlost skartace cm/s: | 5 |
| Rozměry: | 667 x 404 x 350 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
