Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovač AT-70C řez 4x40 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Úvod
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-70C řez 4x40 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Skartovací stroje
AT
Skartovač AT-70C řez 4x40 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice

Skartovač AT-70C řez 4x40 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- Robustní skartovací stroj praktického designu v odolném plechovém provedení, s příznivým poměrem cena/výkon.
- Vhodný pro skartování dokumentů o šíři do 270 mm.
- LCD display pro kontrolu zapnutých funkcí.
- Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného koše.
- Příležitostně lze skartovat sešívací a kancelářské sponky, kreditní karty nebo CD či dokonce diskety.
- Velmi tichý chod stroje pod 58 dB.
- Snadno vyprázdnitelná odpadní nádoba o objemu 53 l.
- Stroj je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci.
- Snadná manipulace s plným košem díky vloženému zásobníku, který odpovídá požadavkům směrnice EU pro zacházení s odpadem.
- Stupeň utajení 3 - důvěrné.
| Výrobce: | Kvalitní Čína |
| Kód: | AT70C EAN 6943471908441 |
| Dostupnost: | na dotaz |
| Počet ks: | 0 ks |
14 322,- Kč bez DPH
17 329,62 Kč s DPH
Do košíku
Skartovač AT-70C řez 4x40 mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Velmi prodávaný a tichý skartovač AT-70C je pro 500 a více listů denně
AT-70C
spolehlivá skartovačka která umí skartovat karty, CD a DVD
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ2 Důvěrné |
| Velikost řezu: | 4x40 mm |
| Kapacita řezu : | 22 listů |
| Vstupní otvor: | 270 mm |
| Kapacita odpadu: | 53 litrů |
| Příkon motoru: | 590 W |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Hlučnost stroje: | pod 58 db |
| Rychlost skartace cm/s: | 5 |
| Rozměry: | 795 x 4190 x 335 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
