Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovačka AT-10C v řezu 5x18mm, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Úvod
Skartovací stroje
AT
Skartovačka AT-10C v řezu 5x18mm, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Skartovací stroje
AT
Skartovačka AT-10C v řezu 5x18mm, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice

Skartovačka AT-10C v řezu 5x18mm, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Vhodný pro skartaci dokumentů o šířce 225 mm.
Stroj je ybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem.
Tepelná pojistka motoru proti přehřátí.
Signalizace přeplněného koše.
Příležitostně lze skartovat sešívací sponky, kreditní karty a CD.
Tichý chod stroje.
Odpadní nádoba s průhledným okénkem pro optickou kontrolu.
Samostatný vstup pro CD.
| Výrobce: | Kvalitní Čína |
| Kód: | AT10C EAN 8590620086871 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 2 ks |
1 990,- Kč bez DPH
2 407,90 Kč s DPH
Do košíku
Skartovačka AT-10C v řezu 5x18mm, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
Malý skartovač ke stolu a na doma!
AT-10C
spolehlivý a levný skartovač skartuje i karty a CD a DVD
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NBÚ3 Tajné |
| Velikost řezu: | 5x18 mm |
| Kapacita řezu : | 8 listů |
| Vstupní otvor: | 223 mm |
| Kapacita odpadu: | 20 litrů |
| Příkon motoru: | 280 W |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Rychlost skartace cm/s: | 4 |
| Rozměry: | 351 x 220 x 433 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
