- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Skartovačka IDEAL 2445 4mm + autorizovaný servis a garance dílů

Skartovačka IDEAL 2445 4mm + autorizovaný servis a garance dílů
ZÁRUKA 5 LET!
Vlastní servis a garance náhradních dílů!
Špičkový německý skartovač IDEAL 2445 s garancí servisu a náhr. dílů, optimální vstupní otvor (240 mm).
Kvalitní osvědčené řezné soukolí ze speciální tvrzené oceli s doživotní garancí!
Tichý, ale silný 390 W motor.
Plně uzavřené, bezprašné uložení robustní převodovky.
Kvalitní spodní dřevěná skřínka s odpadní vanou 35 litrovou vanou opatřenou pojezdovými kolečky.
”SPS“- (Safety Protection System) obsahuje: elektronickou kontrolu, transparentní bezpečnostní klip na vstupu jako další bezpečnostní prvek; ”EASY_SWITCH“ – inteligentní kontrolní prvek indikující operační status skartovacího stroje s barevnými kódy s podsvícenými symboly; automatický zpětný chod a zastavení skartování při záseku papíru; automatické zastavení při přeplnění odpadního vaku; elektronická kontrola zavřených dveří pomocí magnetického snímače; dvojitá motorová pojistka proti přehřátí
Světelná závora pro automatický start a stop.
Skartuje i drátky ze sečívačky a platební karty.
| Výrobce: | Německo |
| Kód: | 24454 EAN 4019364546112 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 1 ks |
Skartovačka IDEAL 2445 4mm + autorizovaný servis a garance dílů
Krug + Priester GmbH & Co. KG
Simon-Schweitzer-Straße 34
72336 Balingen (Germany)
Telefon +49 (0) 7433-269-0
Fax +49 (0) 7433-269-200
center@ideal.de
| Typ řezu: | proužek |
| Stupeň utajení: | vyloučeno z ochrany osobních dat! |
| Velikost řezu: | 4 mm |
| Kapacita řezu : | 16-18 listů |
| Vstupní otvor: | 240 mm |
| Kapacita odpadu: | 35 litrů |
| Příkon motoru: | 390 W |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Rychlost skartace cm/s: | 5 |
| Rozměry: | 635 x 395 x 291 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Napájení: | 230 V |
