Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Ideal 3104 C Skartovací stroj

Ideal 3104 C Skartovací stroj
Doprava zdarma.
Vlastní servis a garance náhradních dílů!
- Robustní týmový skartovač IDEAL 3104 s šířkou řezu 4x40 mm se vstupem 310 mm a automatickým ovládáním chodu
- Je určený jako centrální skartovač pro několik pracovišť
- SPS – (bezpečnostní ochranný systém) obsahuje: patentovanou elektronicky hlídanou transparentní bezpečnostní lištu na vstupu, která při otevření funguje jako bezpečnostní prvek a stroj zastaví;
- EASY_SWITCH – inteligentní kontrolní prvek indikující provozní hlášení skartovacího stroje s barevnými podsvícenými symboly ; automatický zpětný chod a okamžité zastavení skartace (v případě zaseknutí papíru); automatické zastavení v případě plného koše; elektronické hlídání zavřených dveří pomocí elektromagnetu; dvojitá ochranná motoru proti přehřátí; NULOVÁ SPOTŘEBA ENERGIE: kompletní Automatické vypnutí po 30 minutách. Infra čidla pro automatický start a stop. Vstupní šíře (310 mm)
- Vysoce kvalitní speciálně tvrzené ocelové řezné nože s dlouhou životností a zárukou
- Patentovaný systém ECC - Electronická kontrola kapacity -: indicuhje množství vložených listů a upraví výkon motoru
- Vstupní šíře 310 mm pro papír A3 (kratší strana) nebo A4 (delší i kratší stranou)
- Velmi vysoká kvalita zpracování řezných válců odolávajícím kancelářským svorkám s doživotní zárukou
- Skartuje CD a DVD
- Plně bezprašně uzavřená robustní dvojspojkováí převodovka
- Vysoce kvalitní dřevěná spodní skřínka mobilní na kolečkách
- Praktický plastový odpadní koš šetrný k životnímu prostředí
- 120 litrová kapacita na skartovaný materiál
| Výrobce: | Německo |
| Kód: | IDEAL 3104440 EAN 4019364619274 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 1 ks |
26 600,- Kč bez DPH
32 186,- Kč s DPH
Do košíku
Ideal 3104 C Skartovací stroj
Krug + Priester GmbH & Co. KG
Simon-Schweitzer-Straße 34
72336 Balingen (Germany)
Telefon +49 (0) 7433-269-0
Fax +49 (0) 7433-269-200
center@ideal.de
| Typ řezu: | příčný řez |
| Stupeň utajení: | NNI 1 Vyhrazené |
| Velikost řezu: | 4x40 mm |
| Kapacita řezu : | 18-20 listů |
| Vstupní otvor: | 310 mm |
| Kapacita odpadu: | 120 litrů |
| Příkon motoru: | 640 W |
| Hmotnost: | 52 kg |
| Rychlost skartace cm/s: | 8 |
| Rozměry: | 929x495x470 mm |
| Skartace KARTA: | ano |
| Skartace CD, DVD: | ano |
| Napájení: | 230 V |
