Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Vazač kombinovaný DSB CW 200 pro plastové i drátěné hřbety

Vazač kombinovaný DSB CW 200 pro plastové i drátěné hřbety
Unikátní vázací stroj pro drátěné hřbety 3:1 (34 otvorů) i 2:1 (23 otvorů) s oddělenými šachtami pro obě normy drátěné vazby 3:1 ( 34 otvorů na A4 ) a 2:1 ( 23 otvrů na A4 ) a přesně nastavitelným uzavíračem hřbetů.
Na obou stranách vazače je ukotvená páka,která usnadňuje děrování až 20-ti listů najednou.
Lze svázat dokument až o 250-ti stranách.
Velký odpadní šuplík.
Maximální rozměr hřbetu - 32 mm
maximální pracovní šířka/délka - 300 (mm)
| Kód: | DSBCW200 EAN 4715388202019 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 2 ks |
6 990,- Kč bez DPH
8 457,90 Kč s DPH
Do košíku
Vazač kombinovaný DSB CW 200 pro plastové i drátěné hřbety
Vazač kombinovaný DSB CW 200 pro plastové i drátěné hřbety
Vazač DSB CW 200 má kapacitu vázání až 250 listů
| Pracovní šířka: | 300 mm |
| Kapacita listů: | 20 papír 80gr. |
| Kapacita svazku: | 250 papír 80gr. |
| Formát: | A4 |
| Nastavení hloubky dorazu: | ano |
| Rozměry: | 475x440x155 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
