Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Vazač kombinovaný DSB-CW350

Vazač kombinovaný DSB-CW350
- Elegantní kombinovaný stroj pro vázání dokumentů do plastových a kovových hřbetů.
- Oddělenéi pákyi pro děrování a roztažení kroužku, zavíračem kovových hřbetů, měřidlem velikosti kroužku, nastavitelnou hloubkou okraje a postranního dorazu.
- Pro kovovou vazbu 3:1 najednou prosekne až 15 listů (34 otvorů) a sváže 140 listů.
- Do plastových hřbetů sváže 500 listů a prosekne až 20 listů (21 otvorů).
- Jeho konstrukce umožňuje provoz jak v kancelářích, tak i v menších kopírovacích centrech.
- maximální pracovní šířka/délka - 300 (mm)
| Kód: | CW350 EAN 4715388203528 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 3 ks |
8 990,- Kč bez DPH
10 877,90 Kč s DPH
Do košíku
Vazač kombinovaný DSB-CW350
Kombinovaný vazač DSB CW350 pro plastovou i drátěnou vazbu
Cenově přijatelný vazač DSB-CW350 pro drátěnou i plastovou vazbu
| Pracovní šířka: | 300 mm |
| Kapacita listů: | 20 papír 80gr. |
| Kapacita svazku: | 500 papír 80gr. |
| Formát: | A4 |
| Nastavení hloubky dorazu: | ano |
| Rozměry: | 460x430x205 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
