Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Vazač kroužkový elektrický DSB CW 4500 pro plastové hřbety

Vazač kroužkový elektrický DSB CW 4500 pro plastové hřbety
- Elektrický kombinovaný stroj pro vázání plastovým i drátěnými hřbety (3:1) s oddnými vstupy pro děrování pro plastovou a drátěnou vazbu.
- Samostatné páky pro roztažení kroužku nebo pro lisování drátěného hřbetu.
- Nastavitelné formáty A4, letter, obál 12´.
- Proděruje pohodlně 25 listů plastovou vazbu a 20 listů na drátěnou zbu.
- Sváže minimálně 500 listů pro plastovou vazbu a 140 listů pro vazbu drátěnou.
- Je vybaven praktickým mechanismem upnutí drátěného hřbetu pro snadné vkládání listů.
- Boční vystředění - ano
- Nastavení hloubky - ano
- Vyřaditelné nože - 2 ( číslo 20 a 21 )
- Prosekne maximálně 2 listy předních desek
| Kód: | DSBCW4500 EAN 4715388214524 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 2 ks |
14 990,- Kč bez DPH
18 137,90 Kč s DPH
Do košíku
Vazač kroužkový elektrický DSB CW 4500 pro plastové hřbety
Kroužkový elektrický vazač DSB CW 4500 pro plastové hřbety prosekne až 25 listů najednou
Elektrický vazač DSB CW 4500 má kapacitu vázání až 500 listů
| Pracovní šířka: | 300 mm |
| Kapacita listů: | 25 papír 80gr. |
| Kapacita svazku: | 500 papír 80gr. |
| Formát: | A4 |
| Nastavení hloubky dorazu: | ano |
| Rozměry: | 440x530x235 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
