Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Vazač kroužkový DSB CB 230 pro plastové hřbety

Vazač kroužkový DSB CB 230 pro plastové hřbety
- Elegantní a uživatelsky komfortní stroj pro vázání dokumentů do plastových hřbetů a euroděrování dokumentů.
- Je vybaven oddělenými pákami pro děrování a roztažení kroužku, měřidlem velikosti kroužku, nastavitelnou hloubkou okraje a postranního dorazu.
- Díky nápaditému provedení děrovací mechaniky lze vázat i nestandardní formáty do DIN A3.
- Najednou prosekne až 25 listů, sváže 500 listů a jeho konstrukce umožňuje i náročný provoz.
- Doplňková šachta pro děrování dokumetů čtyřmi kulatými výseky o průměru 6 mm a roztečí 80 mm.
| Kód: | DSBCB230 EAN 4715388202309 |
| Dostupnost: | skladem |
| Počet ks: | 4 ks |
5 290,- Kč bez DPH
6 400,90 Kč s DPH
Do košíku
Vazač kroužkový DSB CB 230 pro plastové hřbety
Kroužkový vazač DSB CB 230 pro plastové hřbety prosekne až 20 listů najednou
Vazač DSB CB230 ma kapacitu vázání až 500 listů
| Pracovní šířka: | 300 mm |
| Kapacita listů: | 20 papír 80gr. |
| Kapacita svazku: | 500 papír 80gr. |
| Formát: | A3 |
| Nastavení hloubky dorazu: | ano |
| Rozměry: | 440x480x430 mm |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
