Kategorie
Přihlášení
Nejprodávanější
- 01.Skartovačka EBA 2331 C 4x40mm autorizovaný servis a náhr. díly - doprava po celé ČR
- 02.Skartovač AT-15C v řezu 4x50mm - garance dílů, vlastní servis! 25 let ve skartovací technice
- 03.HSM Securio B32 v řezu 4,5x30 mm (5 let záruka)
- 04.Magnetické tabule Premium hliníkový rám 120x90 cm
- 05.Mobilní flipchart PRO 100x70 cm
- 06.Olej do skartovacích strojů 250ml
Vazač kroužkový RENZ Combi S celokovový

Vazač kroužkový RENZ Combi S celokovový
- Dvoupákový profesionální celokovový stroj pro vázání dokumentů do délky hřbetu 34 cm.
- Děruje najednou 25 listů a vážeí dokument do 500 listů.
- Má nastavitelnou hloubku dorazu a jednotlivě vyřaditelné zuby pro jednodušší vázání různých formátů.
- Vyřaditelné nože - ano (všechny)
| Kód: | RENZCOMBIS EAN 4029126112080 |
| Dostupnost: | na objednávku |
| Počet ks: | 1 ks |
11 400,- Kč bez DPH
13 794,- Kč s DPH
Do košíku
Vazač kroužkový RENZ Combi S celokovový
Vazač kroužkový RENZ Combi S celokovový pro plastové hřbety prosekne až 25 listů najednou
Vazač na plastové hřbety RENZ Combi S má kapacitu vázání až 500 listů
| Pracovní šířka: | 340 mm |
| Kapacita listů: | 25 papír 80gr. |
| Kapacita svazku: | 500 papír 80gr. |
| Formát: | A3 |
| Nastavení hloubky dorazu: | ano |
| Rozměry: | 360x490x90 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
